Genel

Back 4 Blood’un Yapımı Tamamlandı

Yayıncılığını Warner Bros. Interactive Entertainment’ın, geliştiriciliğini ise Turtle Rock Studios’un yaptığı Back 4 Blood’dan gelen güzel haberlere göre oyun bitti ve çok kısa bir süre sonra biz oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından yapılan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunu olan Back 4 Blood’ta; Kendimizi parazitlilere karşı verilen savaşın merkezinde buluyoruz. Bir zamanlar bizim gibi insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, yaşayan her şeye düşmanlar. Bu durumdayken görev gene başa düştü. Parazitlileri ortadan kaldırıp dünyanın gidişatını değiştirme görevi bizde.

Oyuncuları yerine çivileyecek, heyecan dolu bir gerilim bekliyor. Left 4 Dead’ i bilenlerin daha iyi bildiği gibi oyun her an uyanık olmayı gerektiriyor. Beklemediğiniz bir yerden her an saldırı gelebilir, parazitli dostlarımızın midesine inebiliriz. Oyunda ki bu durum bizlerin oyun bitene kadar aksiyonu ve gerilimi bol eğlenceli zamanlara kilitliyor.

Left 4 Dead deneyimini bilenlerin beğenebileceği bir yapıma benzeyen back 4 blood için ön siparişler başladı.

Oyundaki özelliklere gelirsek;

Eşli Oyun Hikâyesi

4 oyunculu eşli oyun hikâyesiyle gitgide zorlaşan görevlerin olduğu, devamlı değişen, korkunç bir dünyada mücadele ederken hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Üç arkadaşınızla birlikte çevrim içi oynayın ya da tek başınıza oynayarak takımınıza liderlik edin. Sekiz Temizlikçi, bağışıklık kazanmış afetzedeler, bir dizi ölümcül silah ve eşya arasından seçim yapın. Nihai sonunu getirmeye çalışan, gitgide güçlenen yaratıklara karşı stratejinizi geliştirin.

Çok Oyunculu Mücadeleci Oyun

PvP modunda ister arkadaşlarınızla birlikte, ister rakip olarak oynayın. Özel yeteneklere sahip bir Temizlikçi veya korkunç bir Parazitli olarak oynayın. Her iki tarafın da farklı silahları, becerileri ve özellikleri vardır.

Olağanüstü Yeniden Oynanabilirlik

Özelleştirilmiş desteler oluşturmaya olanak tanıyan, gelen farklı oluşumlarla daha zorlu savaşların altından kalkmanızı sağlayan yepyeni bir “rogue-lite” Kart Sistemi. Oyuncunun eylemlerine göre kendini sürekli ayarlayan Oyun Yöneticisi sayesinde heyecanlı görevler, olağanüstü oynayış çeşitliliği ve aralarında mutasyon geçirmiş 7 metrelik elebaşlarının da bulunduğu güçlü Parazitli birlikleri sizi bekliyor.

Back 4 Blood, 12 Ekim’de Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games Store için yayınlanacak. Oyun ilk günden Xbox Game Pass’te erişilebilir olacak.

Farklı marka ve modellerin olduğu, herkesin bütçesine uygun Gaming konsolları, klavye, mouse, kulaklık ve ses sistemlerine merterelektronik.com online satış sayfasından erişebilirsiniz.

https://www.merterelektronik.com/kategori/gaming-oyuncu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu