Güvenlik KameralarıHaberlerYazılar

Haikon Kameralar Merter Elektronik’te!

Haikon yenilikçi CCTV ve video izleme ürünlerinin tasarımı ve imalatına ek olarak, video izleme teknolojisinde de uzmanlaşmıştır. Ürün çeşidi Haikon kameralardan DVR video yönetim yazılımına kadar çeşitlilik göstermektedir. 2001 yılında kurulan Hikvision güvenlik sistemleri sektöründe dünya çapında önde gelen bir pazar konumu elde etmiştir. Hikvision dünyanın en büyük Ar-Ge ekibine ve en gelişmiş üretim tesislerine sahiptir; bunlar Hikvision’ın müşterilerine üstün teknoloji ile tasarlanmış dünya çapında ürünlerin sunmasına imkan vermektedir.

Haikon Kalitesi Merter Elektronik’te

Video izleme ürünleri ve çözümlerinde dünyanın en büyük şirketi Hikvision Haikon güvenlik ürünleri Merter Elektronik‘te… Haikon kameralar ülkemizdeki diğer güvenlik kamerası markalarından birkaç gömlek üstte konumlanmıştır. Haikon kameralar en iyi kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hikvision uzmanlaştığı Haikon kamera güvenlik sistemleri konusunda en ileri teknolojilerde üretim yapmakta ve ürünlerinde kullandığı üstün teknoloji tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır.

haikon kamera fiyatları
Haikon kamera fiyatları

Haikon Kamera Fiyatları

Ülkemizde güvenlik kamerası ithal edip kendi markasıyla iç piyasada satışa sunan birçok güvenlik şirketi vardır. Bu kameralar genellikle alt segment olarak tabir edilen uygun fiyatlı güvenlik kameralarıdır. Bunların dışında dünya çapında kalitesi ispatlamış, özellikle güvenlik sistemlerinde uzmanlaşmış Haikon markası güvenlik sektörünün öncüsüdür. Tüm ürün çeşidinde kaliteden ödün vermeyen Haikon kamera fiyatları genellikle proje bazlı değerlendirilmektedir. Güvenlik sektöründe yıllardır çalışmalarını sürdüren firmamız Merter Elektronik’i en uygun Haikon kamera fiyatları noktasında güvenle tercih edebilirsiniz. Güvenlik firmaları ve toptan müşterilerimiz özel Haikon kamera fiyatlarına Merter Elektronik bayi paneli b2bmerter.com dan ulaşabilirler.

Haikon markası Türkiye’de IP Kamera denilince en iyi güvenlik kamerası akıllara gelmektedir. Güvenlik kamerası montajı ya da satışını yapanlar Haikon IP Kamera ismiyle mutlaka karşılaşmışlardır. Devlet kurumlarında, bankalarda, halka açık alanlarda, güvenliğin üst düzey ön planda olduğu mekanlarda kamera güvenlik sistemi kurulumu tekliflerinde olmazsa olmaz tavsiye edilen kamera türüdür Haikon IP Kameralar. Bayi panelimizden Türkiye’de en avanytajlı Haikon network kameralara, Haikon IP Kamera Fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Genellikle piyasada 2.0 mp modeli tercih edilen Haikon Kameralar günümüzde son teknoloji olarak 4.0 mp ve 5.0 mp modellerini de alıcılarına sunmuştur.

Güvenlik sektörünün öncülerinden Merter Elektronik B2B bayi panelinden Haikon Fiyat Listesi, en uygun Haikon kameralar ve kamera kayıt cihazı modellerine, özelliklerine, yorumlarına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu