Güvenlik Kameraları

HiLook Kamera Güvenlik Sistemleri Türkiye’de

Merhabalar;

Güvenlik sistemleri alanında yüksek donanımlara sahip HiLook kamera modelleri ve kayıt cihazları 2019 nisan ayı itibariyle Merter Elektronik olarak stoklarımızda yer aldı. Rakiplerine göre ürettiği modellerde üstün özellikleri ile diğer kamera markalarından önde gelmektedir. Ürün gamı; kameralardan DVR video yönetim yazılımına kadar çeşitlilik göstermektedir. 2001 yılında kuruluşundan bu yana, Hikvision güvenlik sektöründe dünya çapında önde gelen bir pazar konumu elde etmiştir. Geniş ürün gamıyla fiyat/performans ürünlerinden gelişmiş teknolojilere sahip profesyonel ürünleri de kullanıcıların satışına sunmaktadır. 20’den fazla HiLook kamera güvenlik sistemleri Merter Elektronik distribütörlüğü ile garantili bir şekilde satılmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için iyi fiyat / yüksek performans oranı ile Hilook Serisi, uygun maliyet ile en ileri özellikleri sunar. Maksimum bant genişliği için H.265+ yüksek sıkıştırma teknolojisi, 4MP yüksek çözünürlüklü görüntüleme, gece görüşlü IR verimliliği için EXIR 2.0’ın yanı sıra zorlu ışık koşullarında renk ve parlaklığı dengelemek üzere “Geniş Dinamik Aralığa (WDR)” sahiptir.

HiLook Kamera Çeşitleri

HiLook Kamera – Kayıt Cihazı Çeşitleri

HiLook markası Hikvision markası bünyesinde bir marka olup, Ip network, analog, hilook kayıt cihazı, turbo hd kamera kategorisinde rakiplerine göre özellikleri ve kalitesi ile öne çıkmaktadır. HiLook kamera, analog sistemlerde HD-TVI teknolojisi ile iç ve dış ortamlarda sabit, Varifocal ve motorize lensli kameralar ile video kablosu üzerinden hızlı data aktarımını destekleyen PTZ kameralar dahil birçok kullanıcıya hitap edecek seri üretmiştir. Aynı şekilde iç ortam kullanımına uygun dome kameralar, dış ortam şartlarına uygun Bullet ve PTZ kamera çeşitleri, 4 kanaldan 16 kanal’a kadar kayıt yapabilen hilook kayıt cihazları da ekonomik seri ile rahatlıkla kullanım için satışa sunulmuştur.

HiLook ürettiği kayıt cihazlarında H.265+ sıkıştırma teknolojisi ile kodlama verimliliğini %83 e kadar arttırarak veri depolama maliyetini azaltır. H.265+ sıkıştırma teknolojisi izleme kayıt süresini, H264’e göre 4 kat, H.265’e oranla 2 kata kadar uzatabilir.

Hilook Kamera Türkiye Distribütörü Merter Elektronik

2019 nisan ayı ile tüm güvenlik sistemleri kategorisindeki modellerinden satışa sunan Merter Elektronik, HiLook kamera distribütörlüğü ile satış sonrası desteğini sürdürmektedir. Tüm hilook kamera, kayıt cihazı fiyatlarına ve çeşitlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.merterelektronik.com/marka/hilook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu