Led Tv LedleriYazılar

Led Tv Panel Ledleri eLed Çeşitleri

Merhabalar,
led televizyonların kullanım alanlarındaki yeri arttıkça bununla paralel tv elektronik teknolojisi de büyümesini bu doğrultuda sürdürmektedir. Son yıllarda Led tv lerin satışındaki artış özellikle garantisi sona eren doğal servis sürecinin başlamasını sağlamıştır. Özellikle 2016-2017 yıllarında iyiden iyiye elektronik malzeme sektöründe piyasası oluşan led tv panel ledleri, led tv ekipmanları; led tv board, led tv invertörler, led tv panelleri, led tv panel kartları vb. en çok aranan televizyon yedek parça çeşitleri arasında yer almıştır.

Tüm tv servisleri tarafından daha çok aranan ve orijinal bulunması özellikle önerilen tv yedek parçaları arasında led tv panel ledleri bulunmaktadır. Led tv aydınlatma ledleri diğer bir deyişle led tv baklight çeşitleri her marka için ayrı ayrı üretilmektedir, aralarında bazı modeller ortak panel üreten firmalarda karşılaşılır genellikle bunlar aynı led tv panel ledlerini kullanabilirler. Led tv panel ledleri için Dled, eLed gibi terimlerde kullanılmaktadır.

Son teknoloji led tv lerin üretiminde iLed ler kullanılmaktadır. eLed led tv panel ledleri, diğer tip led tv panel ledlerinden gözle görülür en büyük farkı yapı olarak şerit üzerinde daha fazla led olmasıdır. iLed ler oldukça ince bir çubuk üzerinde sık şekilde konumlandırılmıştır.  Yakın zamanda iled led tv panel ledleriyle ilgili detaylı özellikler paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu