Haberler

Merter Elektronik Fiyat Listesi Burada

Merter Elektronik 2016 ürün ve kumanda katalogları, 2017 de piyasaya sürülen led tv-bar kataloğu ve seslendirme sistemleri kataloğu dahil tüm ürün çeşidimiz tek bir noktada!

Ürün çeşidimize ve fiyat listelerimize online olarak ulaşabileceğiniz B2B Bayi Paneli tanıtımını 2 yıl önce 2014-2015 sonunda yapmıştık. Bayilerimizden oldukça iyi geridönüşler aldık, olumlu geridönüşlerin yanısıra eleştiri ve önerileri de dikkate alıp www.b2bmerter.com bayi paneli için geliştirmeler yaptık. Bu geliştirmeler neticesinde b2bmerter.com u elektronik piyasasının önde gelen bayi portalları haline getirdik.

Bundan yıllar önce Merter Elektronik Fiyat Listesi denilince, akıllara yalnızca yılda bir kere hazırladığımız ve Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz yolladığımız ürün ve kumanda katalogları gelmekteydi. Elektronik piyasasında katalog kavramını yıllar önce başlatan firmamız, yıllar geçtikçe bayilerine en iyi hizmeti sunmak adına arge çalışmalarında inovasyona gitti ve e-ticaret yapısını ve bayi portalını oluşturdu. Hazırlanılan altyapıda bayilere daha yakın, 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri stok, sipariş, cari ekstre ve en önemlisi kredi kartı ödeme modülü sunmuştur. Bu süreç 2015 yılında faaliyete geçmiş olup, tüm müşterilerimiz tarafından olumlu karşılanmış bununla birlikte satış ve müşteri hacminin de artmasında önemli rol oynamıştır.

2016 yılı biterken sektörde uydu alıcısı fiyatları, kumanda fiyatları, elektronik malzeme çeşitlerinde, tv yedek parça çeşitlerinde, led tv panel ledleri aramalarında Merter Elektronik Fiyat Listesi denilince B2B Bayi Panelimiz b2bmerter.com akıllara gelmekte.

Bu zorlu süreçte yanımızda olan tüm bayilerimize anlayışlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu