Ev ElektroniğiYazılar

Yaz Sıcağında Serinleten Ürünler

Merhabalar,

Vantilatörler, hava sıcaklıklarının artmasıyla klimalara muadil olarak bir çok kesim tarafından tercih edilen cihazlardır. Evde, işyerlerinde, okullarda, devlet kurumlarında seyyar ve sabit olarak bir çok şekilde kullanılabilmektedir.  Diğer cihazlara göre maliyeti daha az ve sağlıklı bulunan vantilatör çeşitleri piyasada ayaklı, sabit, tavan tipi, masaüstü vb. şekilde yer almaktadır.

ucuz-vantilator-elektromer

Yaz aylarında sektörde önemli hareketlilik sağlayan vantilatör çeşitlerine son yıllarda Elektromer markamızla girmiştik. Bu yılda Türkiye’de ilk diyebileceğimiz tripod ayaklı standart ve sanayi tipi vantilatör modellerimizle piyasadaki yerimizi almış bulunuyoruz. Elektromer vantilatörler tripod ayakları sayesinde devrilme tehlikesini en aza indirgeyerek dengeli ve kolay kullanım sunuyor. Estetik ve şık Elektromer standart vantilatör 1320 RPM motor devrine sahip, 3 kademeli hız kontrollü, 3 pervaneli, 16″ pervane kafesi ve ayarlanabilir yüksekliği ile 165 cm uzunluğa ulaşabilmektedir. Elektromer sanayi tipi vantilatörde standart modelden farklı olarak 18″ çubuk metal pervane kafesi ve 3 metal pervanesine sahiptir. Elektromer vantilatörler piyasada satılan bir çok markaya göre hem fiyat avantajlı hem de dayanıklıdır.

ucuz-vantilator-fiyatlari

Vantilatör markalarından Skytech, Everest, S-Link ten tavan tipi, sarhoş tip ve masaüstü vantilatörlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Masaüstü USB fan, araç fan çeşitleri, masaüstü vantilatör modelleri, sarhoş vantilatörler ve tavan tipi vantilatörler bu yaz sıcaklarında serinleten ürünler olarak günlük hayattaki yerini almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu