Merter Elektronik Blog

Hakkımızda

Elektronik sektörünün öncülerinden olan Mert-er Elektronik 1984 yılında İstanbul Bakırköy’de hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana uydu alıcısı sistemleri ve elektronik malzeme sektöründe hizmet vermektedir.

İletişim ve teknolojide yaşanan gelişmelerle uydu sistemleri, kumanda, güvenlik sistemleri, televizyon yedek parça, profesyonel seslendirme, adaptör, solar sistemler, ağ çözümleri, bilgisayar oem ve sarf malzeme alanlarında satış ve pazarlama yapmaktadır.

Uydu sistemleri, tv yedek parça, seslendirme, güvenlik sistemleri ve ağ sistemlerinde şirket bünyesinde her biri kendi alanlarında uzman ekipleriyle satış öncesi ve sonrasında sürekli hizmet desteği sağlamaktadır.

İthalattan son satış noktasına “Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” prensibiyle yola çıkan; 2500 m2 alanı, 20.000’e yakın ürün çeşidi, 10 araçlık filosu, 40 personeliyle ve teknolojik altyapı yatırımlarıyla sektördeki firmaların her ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde hizmet verebilen güçlü bir toptan dağıtım ağına sahip şirket konumuna gelmiştir.

Mert-er Elektronik’in başlıca markaları;
Powermaster, Elektromer, Weko, MAG, Hello, Huayu, Mersat, Magicvoice, Magbox’tır.
Toptan müşterilerine özel, tüm bilgi akışının ve sürecin yönetildiği elektronik iş platformu “b2bmerter.com” ile yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

Mert-er Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

Copyright © 2019 MERT-ER ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. All Rights Reserved. ankara hosting